
Nasza drużyna na zakończenie sezonu 2025/2026 rozegrała mecze barażowe z zespołem KS Szczerbice, odnosząc dwa niezwykle cenne zwycięstwa.
W pierwszym spotkaniu, rozgrywanym na wyjeździe, pokazaliśmy ogromny charakter. Mimo że przegrywaliśmy już 0:3, zdołaliśmy odwrócić losy meczu i rzutem na taśmę wygrać 4:3! W rewanżu przed własną publicznością postawiliśmy kropkę nad „i”, zwyciężając 1:0. Tym samym ostatecznie kończymy sezon 2025/2026 na 9. pozycji w klasie „A” Podokręgu Rybnik.
Trzeba otwarcie przyznać, że spotkanie rewanżowe nie stało na najwyższym poziomie – w poczynaniach piłkarzy obu stron widać było już zmęczenie materiału i myśl o zbliżających się urlopach. Najważniejszy był jednak końcowy efekt, a jedyną i zwycięską bramkę dla naszego zespołu zdobył najlepszy zawodnik tego sezonu, Kamil Pabian.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za walkę, zaangażowanie i serce zostawione na boisku w każdym meczu tego długiego sezonu. Życzymy Wam udanego, bezpiecznego i zasłużonego odpoczynku!
